KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5293344
nr 529 3344
Grönberg 1883, 34x52 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 9 juni 2008
kl 17:25:40
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr